Marker alkoholowy Copic Classic E53 Raw Silk – dwustronny, napełnialny
dodaj do przechowalni
Opis
Marker Copic Classic E53 Raw Silk
Marker Copic Classic w kolorze E53 Raw Silk to profesjonalne narzędzie na bazie alkoholu, stworzone z myślą o grafikach, architektach, projektantach i wymagających twórcach. Markery Copic Classic od japońskiej firmy Too/Copic wyznaczają standardy jakości w świecie ilustracji i projektowania.
⭐ Najważniejsze zalety
- Dwie wymienne końcówki w jednym markerze – szeroka ścięta i precyzyjna
- Napełnialny do 8 razy tuszem z pojemnika – ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie
- Napełnianie metodą kropelkową przez otwór po wyjęciu szerokiej końcówki
- Kolorowe skuwki z nazwami kolorów zapewniają szybką i dokładną identyfikację markerów
- Możliwość tworzenia tonalnych rozbarwień przy użyciu neutralnego blendera Copic Blender
- Możliwość tworzenia własnych kolorów dzięki nienapełnionym markerom
- Wykonany z najwyższej jakości materiałów przez japońską firmę Too/Copic
- Dostępny w systemie 213 kolorów i odcieni oraz 9 typów wymiennych końcówek
✅ Opis produktu
Marker Copic Classic E53 Raw Silk wyposażony jest w dwie wymienne końcówki: szeroką ściętą oraz precyzyjną, co pozwala na swobodne przełączanie między kreskowaniem a detaliczną pracą bez zmiany narzędzia. Końcówki można wymieniać za pomocą specjalnej pensety.
Marker można napełnić do 8 razy tuszem z dedykowanego pojemnika. Napełnianie odbywa się metodą kropelkową przez otwór odsłonięty po wyjęciu szerokiej ściętej końcówki. Dzięki temu jeden marker służy przez długi czas, a koszt użytkowania jest znacznie niższy niż w przypadku jednorazowych markerów.
System Copic Classic jest w pełni kompatybilny z neutralnym blenderem Copic Blender, który umożliwia uzyskiwanie płynnych przejść tonalnych i rozbarwień. Nienapełnione markery dostępne w ofercie pozwalają na mieszanie i tworzenie własnych, unikalnych kolorów.
☑️ Zastosowanie
- Ilustracja i rysunek artystyczny
- Projektowanie graficzne i wizualizacje
- Architektura – szkice i prezentacje projektów
- Projektowanie mody i wzornictwo przemysłowe
- Manga i komiks
- Prace studyjne i edukacja artystyczna
⚙️ Parametry techniczne
- Marka: Copic (Too/Copic, Japonia)
- Seria: Classic
- Kolor: E53 Raw Silk
- Kod kreskowy: 4511338001127
- Liczba końcówek: 2 (szeroka ścięta + precyzyjna)
- Końcówki: wymienne (dostępne 9 typów, w tym końcówka typu pędzel)
- Napełnialność: do 8 razy tuszem z pojemnika
- Metoda napełniania: kropelkowa przez otwór po wyjęciu szerokiej końcówki
- Dostępna paleta: 213 kolorów i odcieni
- Producent: Too/Copic, Japonia
Najczęściej zadawane pytania
Czy marker Copic Classic można napełnić samodzielnie?
Tak – marker można napełnić do 8 razy tuszem z dedykowanego pojemnika Copic. Napełnianie odbywa się metodą kropelkową przez otwór odsłonięty po wyjęciu szerokiej ściętej końcówki.
Czy końcówki można wymieniać?
Tak – obie końcówki (szeroka ścięta i precyzyjna) są wymienne. Do ich wyjmowania służy specjalna penseta. Dostępnych jest 9 typów wymiennych końcówek, w tym końcówka typu pędzel.
Czy marker E53 Raw Silk można łączyć z innymi markerami Copic?
Tak – markery Copic Classic są w pełni kompatybilne z blenderem Copic Blender, który umożliwia uzyskiwanie tonalnych rozbarwień, oraz z nienapełnionymi markerami do tworzenia własnych kolorów.
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
Marker Copic Classic E53 Raw Silk to inwestycja w narzędzie, które łączy japońską precyzję wykonania z wyjątkową funkcjonalnością: dwiema wymiennymi końcówkami, możliwością wielokrotnego napełniania i pełną kompatybilnością z systemem Copic. To wybór profesjonalistów, którzy cenią trwałość, ekonomię użytkowania i dostęp do palety 213 kolorów.