Ostrze zapasowe OLFA WAB45 krążkowe faliste 45mm – 1 sztuka w pudełku
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrze zapasowe OLFA WAB45 – krążkowe ostrze faliste 45mm
Ostrze zapasowe OLFA WAB45 to specjalne krążkowe ostrze faliste o średnicy 45mm, przeznaczone do noży rotacyjnych OLFA. Wykonane ze stali nierdzewnej o starannie dobranych parametrach, dzięki precyzyjnemu ostrzeniu zapewnia cięcie łatwe, dokładne i wyjątkowo trwałe. W zestawie 1 ostrze w plastikowym pudełku na blisterze.
⭐ Najważniejsze zalety
- Ostrze faliste – idealne do cięcia linią falistą tkanin, folii, gumy, gąbki i papieru
- Średnica 45mm – pasuje do noży OLFA WAC-2, PIK-2 oraz RTY-2/DX
- Stal nierdzewna – materiał o odpowiednio dobranych parametrach wytrzymałościowych
- Precyzyjne ostrzenie – ostrze tnie łatwo, dokładnie i wyjątkowo długo zachowuje ostrość
- Cięcie po liniach prostych i krzywych – praca na matach podkładowych OLFA
- Grubość ostrza 0,4mm – zapewnia stabilność i kontrolę podczas cięcia
✅ Opis produktu
Ostrze WAB45 marki OLFA jest kompatybilne z nożami rotacyjnymi WAC-2, PIK-2 oraz RTY-2/DX. Jego falista krawędź tnąca pozwala uzyskać charakterystyczną linię falistą na ciętym materiale – efekt szczególnie pożądany w krawiectwie, rękodziele i pracach z materiałami elastycznymi. Ostrze pracuje na matach podkładowych OLFA, zarówno wzdłuż linii prostych, jak i krzywych.
Ostrza OLFA są niezwykle ostre – podczas cięcia i wymiany ostrza należy zachować szczególną ostrożność. Nawet zużyte ostrza mogą być niebezpieczne: przed wyrzuceniem należy je odpowiednio zabezpieczyć, korzystając z pojemnika, w którym dostarczane jest nowe ostrze, lub odpowiednio je pakując. Noże i ostrza OLFA należy przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
☑️ Zastosowanie
- Cięcie tkanin linią falistą – krawiectwo, szycie, rękodzieło
- Cięcie folii, gumy i gąbki
- Cięcie papieru i materiałów introligatorskich
- Praca na matach podkładowych OLFA po liniach prostych i krzywych
⚙️ Parametry techniczne
- Model ostrza: WAB45
- Typ ostrza: krążkowe, faliste
- Średnica: 45mm
- Grubość ostrza: 0,4mm
- Materiał: stal nierdzewna
- Kompatybilność: noże OLFA WAC-2, PIK-2, RTY-2/DX
- Zawartość opakowania: 1 ostrze w plastikowym pudełku na blisterze
- Symbol: OLFA-WAB45-1
- Kod kreskowy: 091511500660
Najczęściej zadawane pytania
Do jakich noży pasuje ostrze WAB45?
Ostrze WAB45 jest przeznaczone do noży rotacyjnych OLFA w modelach WAC-2, PIK-2 oraz RTY-2/DX.
Jaką linię cięcia daje ostrze WAB45?
Ostrze WAB45 tnie linią falistą – jest to ostrze krążkowe z falistą krawędzią, idealne do dekoracyjnego wykańczania tkanin, folii, gumy, gąbki i papieru.
Ile ostrzy zawiera opakowanie?
Opakowanie zawiera 1 ostrze umieszczone w plastikowym pudełku na blisterze.
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
Ostrze zapasowe OLFA WAB45 to oryginalne, precyzyjnie wykonane ostrze krążkowe ze stali nierdzewnej, które przywróci pełną sprawność Twojemu nożowi rotacyjnemu OLFA. Falista krawędź tnąca otwiera nowe możliwości wykończeniowe w pracy z tkaninami i innymi materiałami, a wysoka trwałość ostrza przekłada się na długi czas użytkowania bez utraty jakości cięcia.